USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
EREĞLİ

Halil Ercan Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı

CHP Konya Milletvekili Aday Adayı Halil Ercan düzenlediği toplantı ile aday adaylığını açıkladı.

Halil Ercan Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı
18-03-2023 17:44
18-03-2023 17:57
KONYA
Google News

CHP Ereğli ilçe parti binasındaki açıklamaya vatandaşlar tarafından oldukça yoğun bir katılım gösterildi.

CHP Ereğli ilçe parti binasında gerçekleşen programda aday adaylığını açıklayan Ercan şu sözlere yerdi;

“Öncelikle bugün Cumhuriyet Halk Partisi’nden Milletvekilliği Aday Adaylığıma gelen herkese teşekkür ediyorum.

Bugün önemli bir gün, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü. Bu vatan için canlarını feda etmiş yiğitlerimizi minnetle ve şükranla anıyorum. 6 Şubat depreminde hayatlarını kaybeden yurttaşlarımızın da mekânları cennet olsun.

 

Yaptığım her işte tek gayem insanları mutlu etmek ve aldığım paranın hakkını vermek oldu. Nasıl olduysam aynı şekilde olmaya da devam edeceğim.

Bu şehrin sorunlarına çare olmak için aday adayı oldum. Ereğli’de hep birlik beraberlik deriz. Bu noktada insanları bir masa etrafında toplama noktasında aday adayı oldum. Herkes Ereğli sahipsiz diyor. İşte bu Ereğli’ye sahip çıkmak için aday adayı oldum. Önce Hakk’ın sonra siz halkımızın teveccühü ve genel merkezimizin vereceği karar neticesinde seçilebilecek bir sıradan aday noktası olursa hiçbir kimse iş aramayacak. Ereğli’de istihdamı arttıracağız. Sağlık noktasında özellikle Ereğlimizde çok şeyi gerçekleştireceğiz. Ereğli’de görüşü her ne olursa olsun herkesi bir masada tutacağım.

 

Allah nasip ederde vekil olursam, gelecek yarınlar adına, gelecek nesiller adına, geleceğe güvenle bakan gençler, huzurlu bir Ereğli ve mutlu insanlar gayem olacak inşallah.

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine yaşayacağız. Buraya gelip beni onurlandırdığınız için hepinize teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.


Editor : Eray Yetkin
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
sanalbasin.com üyesidir