USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
EREĞLİ HABERLERİ

Zafer Partisi'nden Chp'ye ziyaret

Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanlığı, Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu.

Zafer Partisi'nden Chp'ye ziyaret
25-05-2023 14:14
25-05-2023 14:13
KONYA
Google News
Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanı Remzi Yücel ve ilçe yönetimi bugün Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nejat Türktaş ve ilçe yönetimine ziyaret gerçekleştirdi.
Programa Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanı Remzi Yücel, Zafer Partisi Konya Milletvekili Adayı Kübra Koçak, ilçe yönetimi, Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nejat Türktaş, ilçe yönetimi ve Saadet Partisi Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Akar katıldı.
Yapılan basın açıklamasında ilk olarak konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nejat Türktaş;
"Öncelikle Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanı Sayın Remzi Yücel ve yönetimine teşekkür ediyorum. Hepinizin bildiği 14 Mayıs'ta Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimi yaşadık. Bu seçimde Cumhurbaşkanı adayı olarak üç aday yarıştı. Biliyorsunuz ki 14 Mayıs seçimlerinin bir kazananı olmadı. 
Gerçekleşecek olan ikinci tur seçimlerinde değişen dengeler ve birleşmeler oldu. Biz bu yola çıkarken Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu, bizim soframız halil ibrahim sofrası, birleşe birleşe kazanacağız demişti. Şu an geldiğimiz nokta itibariyle Zafer Partisi'nden Kemal Kılıçdaroğlu'na bir destek açıklandı. Birleşe birleşe kazanacağız sloganımız ile Zafer Partisi'nin katılımıyla birlikte yürüyeceğiz. Bundan dolayı çok mutlu ve memnunuz. Remzi Başkanıma, ilçe teşkilatına ve Zafer Partisine gönül vermiş tüm herkese bize katıldıkları için ve Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu'na destek verdikleri için teşekkür ediyorum. 28 Mayıs'ta bu ülkeye baharı getireceğiz inşallah." Dedi.
Ardından söz alan Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanı Remzi Yücel ise;
"Öncelikle Başkanımıza teşekkür ediyorum. Zafer Partisi Genel Başkanımız Ümit Özdağ'ın almış olduğu karar doğrultusunda Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu destekleme kararı almış bulunmaktayız. 
Zafer Partisinde bulunan arkadaşlarımızın milliyetçiliğini ve Atatürk çizgisini sorgulamak AKP gibi bir iktidara düşmez. Ne hikmetse geçen gün, AKP anons arabasında birşeyler duydum. Ya kandil diyor ya milli diyor. Biz türk milliyetçisi olarak milliyetçiliğimizi sorgulamak AKP'ye mi kaldı? AKP İlçe Başkanına mı kaldı? Biz net bir şekilde ayağa kalktık. Cumhurbaşkanı adayımız Kemal Kılıçdaroğlu'dur. Yerimizde, yolumuzda bellidir. Sonuna kadar Nejat Başkanımızın yanındayım. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun kazanabilmesi için elimizden ne geliyorsa yapacağız." İfadelerini kullandı.

Editor : Eray Yetkin
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler
Reklamı Geç
sanalbasin.com üyesidir