USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
EREĞLİ HABERLERİ

İbrahim İlaslan: Kim çiftçimin ekmeğini çalarsa onun karşısındayım

Ereğli'nin sevilen iş adamı İbrahim İlaslan domates üreticilerinin yanında olduğunu , üreticilerin emeklerinin çalınmaması ve kazançlarının heba edilmemesi için mücadelesini sürdürüyor.

İbrahim İlaslan: Kim çiftçimin ekmeğini çalarsa onun karşısındayım
13-09-2023 00:37
13-09-2023 01:01
KONYA
Google News

Ereğlimizde domates sezonunun açılmasıyla tarlada domates alım fiyatları ciddi anlamda yerle bir olmuş durumda. Domates üreticileri artan maliyetlerle boğuşurken,üreticinin bu durumunu fırsata çevirmek isteyenler adeta vampir gibi üreticilerin kanını emmeye çalışıyor.

Domates üreticilerin sesi olan Ereğli Bereket Tarım firma sahibi İbrahim İlaslan sosyal medya hesaplarından mevcut durumun ne kadar vahim olduğunu gözler önüne serdi. Ve çiftçilere seslendi ekmeğinizi kim çalarsa onun karşısındayım.

İbrahim İlaslan üreticilere seslenip 14 eylül tarihine kadar yükleme yapmamaları konusunda çağrıda bulundu. İlaslan sosyal medya hesaplarında şu sözlere yer verdi ;

14 Eylül 2023 tarihinde Akören,Hortu,Kuzukuyusu,Gicen ve yakın bölgeden tek aara kimse yüklemesinki çiftçimin ekmeğini çalmasın geçen sene mazot 17 TL iken şimdi 40 TL herkes bir akıllı olsun hoşuna gitmeyen araba yükerlim diyeni yoruma bekliyorum.dedi


Editor : Buğra Koçak
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler
Reklamı Geç
sanalbasin.com üyesidir