USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
EREĞLİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ'NDEN ZAFER PARTİSİNE ZİYARET 

Yeniden Refah Partisi Ereğli İlçe Başkanlığı Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

YENİDEN REFAH PARTİSİ'NDEN ZAFER PARTİSİNE ZİYARET 
20-09-2023 13:47
20-09-2023 13:51
KONYA
Google News
Yeniden Refah Partisi Ereğli İlçe Başkanlığına seçilen Doğan Satı göreve başladıktan sonra ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.
Başkan Satı ve yönetimi, geçtiğimiz günlerde Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanlığına getirilen Sinan Serinkaya ve yönetimine ziyarette bulundu.
Zafer Partisi Ereğli İlçe Başkanı Sinan Serinkaya gerçekleştirilen ziyarette yaptığı açıklamasında;
"Yeniden Refah Partisi’nin çiçeği burnunda İlçe Başkanı, arkadaşım ve meslektaşım Doğan SATI bey ve İlçe Başkan Yardımcısı Kenan BİLDİK Bey’in Zafer Partimize yaptıkları nezaketli hayırlı olsun ziyaretleri için teşekkür ederim. Yaklaşan mahalli seçimler öncesi Ereğli’mizin il olma konusu, mülteci sorunu, uyuşturucu ile mücadele ve ekonomik sıkıntılar gibi şehrimizin ve ülkemizin genel sorunlarına değindik. Hangi parti olursa olsun, derdi “Vatan ve Millet” olan gönül dostları ile bir araya gelmek ve aynı düşüncelere sahip olmak bizleri mutlu etti. Yerel seçimler hakkında ise muhtemel adayların 25 milyon ₺’ den 60 milyon ₺’ye kadar seçim bütçesi ayırdığı konuşulurken bizler ise vatandaşlarımızın temel sorun ve sıkıntıları hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Amacımız oy satın almak değil Ereğli’mizin kalkınmasında plan, proje ve hizmet sağlamak oldu. 
“DERDİMİZ VATAN, DERDİMİZ MİLLET, DERDİMİZ EREĞLİMİZE HİZMET.”
Yeni ilçe başkanına ve yönetimine görevinde başarılar dilerim. Saygılarımla." İfadelerini kullandı.

Editor : Eray Yetkin
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
sanalbasin.com üyesidir