USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Sağlık

Yarı çıplak halde girdiği tanktan zeytinleri kasalara doldurdu. Skandalın biri bitiyor biri başlıyor

Süt kazanında banyo yapan, turşu tankında dans eden, salça kazanına çıplak ayakla giren işçi sonrası şimdi de Manisa’da yarı çıplak halde zeytin tankına giren işçi videosu sosyal medyaya düştü.

Yarı çıplak halde girdiği tanktan zeytinleri kasalara doldurdu. Skandalın biri bitiyor biri başlıyor
29-07-2023 17:30
29-07-2023 17:35
MANİSA
Google News

Gıda Dedektifi adlı sosyal medya hesabı tarafından paylaşılan yeni görüntülerde zeytin tankına yarı çıplak şekilde giren işçinin kasalara zeytinleri doldurması dikkat çekiyor.

Kamu sağlığını hiçe sayan görüntülerde işçinin yaptığı davranıştan dolayı hiçbir çekince yaşamaması ise ayrıca tepkilere neden oldu.

Sosyal medyadan duruma tepki gösteren vatandaşlar, Tarım ve Orman Bakanlığı’nı göreve çağırırken işletmeye gerekli işlemlerin yapılması talebinde bulundu.

NE OLMUŞTU?
Konya’da bir işçinin süt tankına girerek banyo yaptığı görüntüler, infial uyandırmış, işçi polis tarafından gözaltına alınmıştı.

Bir diğer vakada ise, Şanlıurfa’da bir işçi turşu üretim tesisinde çıplak ayaklarıyla üretim tankına girerken görüntülenmişti.

Balıkesir’de çekilen bir başka görüntüde ise salça üretim tesisinde üretim tankına bir işçinin çıplak ayakla girdiği görülmüştü.


Editor : Buğra Koçak
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
sanalbasin.com üyesidir